Kamenné obchody

Sklep

 

        Srdečně Vás zveme do našeho obchodu se zdravou výživou v Hranicích, který je otevřený od pondělí do čtvrtku vždy od 8:30-12:15, 13:00-17:30 hod.

           I když zde naleznete stejné produkty jako na internetu, v osobním kontaktu máme větší možnost Vám osobně poradit s problémy, které Vás trápí, říct něco více o prodávaných produktech, případně Vám dát i recepty. Na počkání Vám také můžeme pomlet mouku z různých druhů obilovin podle Vašeho výběru.

 Obchod je na adrese: Tř. 1. Máje 1901 (OC Koloseum, 1.patro), 753 01 Hranice

Od středy 14.8. do středy 28.8. včetně bude obchod v Hranicích z důvodu dovolené zavřen.

Znovu se na Vás budeme těšit ve čtvrtek 29.8.


 

           Náš druhý obchod je spojený s naší výrobnou v Zámrskách a je otevřený v úterý a ve čtvrtek vždy od 9:00 do 18:00 hod.

Od pondělí 12.8. do pátku 30.8. včetně bude obchod v Zámrskách z důvodu dovolené zavřen.

Znovu se na Vás budeme těšit v neděli 1.9.

           Kromě produktů, které nabízíme v obchodě Hranicích a na internetu, Vám tady můžeme v letních měsících nabídnout i námi vyráběnou veganskou zmrzlinu. Pokud byste však chtěli chleba, doporučujeme si ho dopředu objednat, protože většinu pečiva nabízíme v obchodě v Hranicích.

Obchod je na adrese: Zámrsky 112, 753 01

Provozovatel webu ASO zdravy život s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace o Cookies