Doprava a způsob platby


Doprava v ČR:

Přepravné: 120,-Kč
Platba na dobírku: +30,-Kč
Doprava zdarma: nad 2000,-Kč! (kromě sklenic a obilí)
Zboží zasíláme po celém území ČR do 1-2 pracovních dnů. Pro zasílání využíváme služeb přepravní společnosti PPL.
Zboží si také můžete vyzvednout osobně v našem kamenném obchodě v Hranicích nebo v Zámrskách. V tomto případě není přepravné účtováno.

Doprava na Slovensko:

Přepravné: 195,-Kč
Platba na dobírku: +45,-Kč
Doprava zdarma: nad 3500,-Kč! (kromě sklenic a obilí)
Pro zasílání využíváme služeb přepravní společnosti PPL.
Při zvažování, jestli platit dobírkou nebo převodem na účet, mějte prosím na paměti, že se jedná o převod měny, proto si nejprve v bance zjistěte, kolik by Vám banka za tuto transakci naúčtovala.

Při doručení zboží si prosím dobře zkontrolujte neporušenost zásilky. V případě, že uvidíte jakékoliv poškození, napište řidiči poznámku, že zásilku přebíráte s výhradou.

V každém případě však po otevření zásilky a nalezení jakéhokoliv poškození udělejte, pokud je to možné, fotografie, jak zboží vypadalo v zásilce a jak vypadá po vytažení (samozřejmě, pokud je možné ho vytáhnout). Tyto fotografie zašlete na náš e-mail: aso.zdravyzivot@centrum.cz s popsáním celé situace. Nesnažte se sami jednat s přepravní službou, smluvním partnerem jsme pro ně my. A my už se postaráme o to, aby celá záležitost byla vyřešena k Vaší spokojenosti.

Způsob platby:

Platbou převodem z účtu na náš účet: Po vyplnění objednávky a jejím potvrzení zákazník obdrží e-mail s potvrzením objednávky a s daty o platbě. Poté zákazník převede, resp. vloží částku uvedenou v e-mailu na náš účet číslo 264173095/0300. Expediční lhůta začíná běžet okamžikem připsání příslušné částky na náš účet.

Bezhotovostní platba kartou: V objednávce zboží si zvolíte způsob platby „platba kartou – přes zabezpečenou platební bránu“. Po dokončení objednávky budete po několika vteřinách automaticky přesměrováni na platební bránu. V zabezpečené platební bráně pak již jen jednoduše vyplníte číslo platební karty, měsíc a rok konce platnosti platební karty a CVV2 nebo CVC2 kód (jedná se o poslední trojčíslí předtištěné vedle podpisového proužku Vaší karty). Po zadání údajů držitele karty, systém provede jejich online ověření. Pokud je ověření údajů úspěšné, systém povolí provedení transakce a o jejím úspěšném dokončení Vás vyrozumí.

Platbou na dobírku: Po vyplnění objednávky a jejím potvrzení zákazník obdrží e-mail s potvrzením objednávky a s daty o platbě. V tomto případě je k částce za zboží a přepravné připočítáno 30,-Kč. Celou tuto částku zaplatí zákazník hotově při převzetí zboží. Přepravní společnost PPL přijímá i platební karty.

V hotovosti v našich kamenných obchodech v Hranicích nebo v Zámrskách.