Kurz - strava a finance


           Připadá Vám zdravá výživa drahá? Máte pocit, že si nemůžete dovolit koupit zdravé potraviny, protože nemáte dostatek peněz?
         
Je pravda, že zdravé potraviny jsou dražší než ty, které běžně dostanete v obchodních řetězcích. Tyto potraviny jsou ale dražší především proto, že suroviny na ně použité jsou kvalitnější a chemicky neošetřené.
          To ovšem neznamená, že člověk s běžným příjmem, který musí živit rodinu, si nemůže dovolit zdravě se stravovat a je nucen si kupovat levnější, byť nekvalitní (ne-li přímo závadné) potraviny, které zpravidla obsahují mnoho nezdravých látek.
          V kurzu, který bychom Vám chtěli nabídnout, Vám rádi ukážeme, jak uspořádat svůj rozpočet tak, abyste sobě i své rodině mohli dopřát kvalitní, zdravé  a dobré jídlo, a zároveň, aby Vám vaše finance stačily na všechno, co vy i vaše rodina potřebujete.

         Cena kurzu: 500 Kč
         Doba trvání: 1-2 hodiny
        
Termín konání: dle osobní domluvy
        
Místo konání: Zámrsky  (viz kontakt)

Provozovatel webu ASO zdravy život s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace o Cookies