Jahoda 400g

1 hodnocení
 
Domácí Efekt lupa
 

Výborná ovocná pomazánka z chemicky neošetřovaných jahod (83%) slazená kvalitním třtinovým cukrem. Domácí výroba  bez přidání jakýchkoliv chemických prostředků.

Dostupnost Vyprodáno
88 Kč
Kód produktu 598
Značka ASO - Zdravý život
Kategorie Džemy
Položka byla vyprodána...
 

Výborná ovocná pomazánka z chemicky neošetřovaných jahod (83%) slazená kvalitním třtinovým cukrem.  Pomazánka je vařená pouze krátce, aby bylo zachováno co nejvíce vitaminů. Poté je plněna do sterilovaných sklenic a není už dále pasterizovaná!

Tyto jahody pěstoval člověk, který před mnoha lety vážně onemocněl rakovinou střev, a to ho vedlo ke změně myšlení a následně ke změně způsobu pěstování ovoce a zeleniny. Tak jak kdysi používal "moderní" metody pěstování, dnes nepoužívá žádnou chemii a dělá to z lásky, protože jemu samému to pomohlo.

Složení: Jahody- chemicky neošetřované (83%), třtinový cukr, citrónová šťáva, želírující látka: agar-agar (přírodní želatina z mořské řasy).

Zařazení Džemy
 
Provozovatel webu ASO zdravy život s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace o Cookies