Literatura

Věříme, že ke zdraví nepatří pouze zdravá strava, ale také čistý vzduch, slunce, odpočinek, střídmost, pohyb, voda a důvěra v Boží moc. Z toho důvodu Vám zde nabízíme několik brožur, které Vám pomohou k lepší orientaci v dané problematice. Máte možnost si je přečíst online, nebo si je můžete stáhnout. Více informací získáte kliknutím na obrázky.

Pokud Vás naše brožury zaujmou nebo budete chtít vědět o dané problematice více, neváhejte nás kontaktovat!

 
1 - Proč jíst celozrnné obiloviny?
Přemýšlíte nad změnou ve svých stravovacích návycích? Už jste si někdy položili tuto otázku? Pak je tato brožura určena právě pro Vás!

celý článek

 
2 - Celiakie a alergie na lepek
Jestliže patříte k těm, kterým najednou lékaři stanovili jako diagnózu alergii na lepek a nevíte si rady, tato brožurka Vám může pomoci v dané problematice se lépe zorientovat a najít řešení.
 
4 - Když Bůh je naším lékařem ...
„Neboť já jsem Hospodin, já tě uzdravuji.“ 2.Mojžíšova 15,26. Platí tato slova i dnes? Může mě opravdu Bůh uzdravit? Jakou roli v tom hraje víra? O tom se dočtete v naší brožuře.
 
5 - Opravdu nás Bůh miluje?
Opravdu nás Bůh miluje? „Kde je Bůh?“, ptáme se, když nás zasáhne životní tragédie nebo když vidíme, jak na různých místech dochází k živelných pohromám.